piątek, 8 lutego 2013

Sulagna - Dobry Czas

Już w zeszłym roku zaplanowałam sobie, że stworzę kilka typowo ślubnych modeli. Kilka... pfff... Jak znam siebie to powstanie ich kilkanaście :P. Zaczęłam od jasnych, białych i kremowych kolczyków. Potem były z dodatkiem fioletu, turkusu i czerwieni. A ostatnio znowu wzięło mnie na krystalicznie czystą biel z dodatkiem srebra. Miały być nieco krótsze, a potem się rozszalałam... ale tylko troszkę.

Sulagna oznacza Dobry Czas. Wydaje mi się, że to kolejna bardzo trafna nazwa dla ślubnej biżuterii. Przyznam się, że lubię nadawać swojej biżuterii imiona i wiem, że nowe właścicielki też lubią wiedzieć, że "to" imię znaczy coś konkretnego. Dobierają biżuterię do siebie. I nie chodzi tu tylko o dobór wzoru czy koloru, ale również o wybór kamienia i znaczenia "tego" imienia.

Sulagna to kolejny dwustronny model poszerzający Bridal Collection. Centralny punkt tych kolczyków stanowi kryształ Swarovskiego drop 2,5 cm. Dodatkowo każdy ozdobiony jest kryształami Swarovskiego briolette 6 mm i drop 1,4 cm. Całość uzupełniona drobnymi koralikami Toho. Całkowita długośc kolczyków z biglami 10cm. Posrebrzane otwarte bigle. Delikatne i gustowne. I cuuuudownie wydłużają szyję :).

SULAGNA
Bridal Collection
 

 

3 komentarze:

  1. Przepiękne są!!! Pierwsze skojarzenie to Królowa Śniegu, może przez te porozrzucane dookoła kryształki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wyglądają jak lodowe kryształki ;) są prześliczne ;)

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudeńka:) Jestem pod olbrzymim wrażeniem:)

    OdpowiedzUsuń