sobota, 27 kwietnia 2013

"pracownia"

Royal Stone zorganizował bardzo miły  KONKURS, w którym należy zaprezentować swoje miejsce pracy. W końcu zebrałam się i zdjęcia zrobiłam. Dziewczęta pracują w bardzo różnych miejscach, dlatego zachęcam wszystkich do odwiedzenia strony konkursowej i obejrzenia innych "pracowni".

Jak to wygląda u mnie....
Zaadaptowałam sobie okno w salonie z dużym parapetem - zamówiłam spory blat, bo jak pracuje to zawsze brakuje mi miejsca :). Obok jest stary regał, na którym wszystko jest poukładane kolorystycznie i w woreczkach - żeby się nie kurzyło. Na regale porządek jest zawsze.... gorzej wygląda na co dzień wszystko dookoła regału i biurka ;). Co nie zmieściło się na półkach jest w szufladach i szafkach, w pudłach pod biurkiem i .... za zasłoną :P. Dostawiłam małe biurko na laptopa- bo non stop zasypywałam go koralikami, a po za tym nie mieściłam się na blacie. A folia na oknie chroni moje oczy przed nadmiernym słońcem. Zaraz pod ręką znajduje się również mój manekin - kupiony na allegro :). Miłe i przytulne miejsce.4 komentarze:

  1. Witaj-ale tu pięknie.Pozdrawiam i rozgoszczę się na dłużej.Piękne rzeczy tworzysz.W wolnej chwili zapraszam w odwiedzinki do Dobrych Czasów.J.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna pracownia, tak poukładana, aż miło popatrzeć :-)

    OdpowiedzUsuń