środa, 14 listopada 2012

Witaj w moim świecie

I przyszedł ten dzień... od kilku miesięcy odgrażam się, że założę bloga. W zasadzie to nie wiem komu się odgrażałam - chyba głośno przygotowywałam samą siebie na ten "moment". Cały dzień zajęło mi zdecydowanie się, jak ma wyglądać moje nowe "dziecko", dlatego mój status na dziś powinien brzmieć: HTML-uję... brrr.... Niemniej jednak udało się - jest pierwszy post! Mój pierwszy w życiu, blogowy post! 

Niewiele osób wie, jak długą drogę musiałam przejść, żeby dojść do TU i TERAZ. Ale jestem. TU. TERAZ. Nikt mnie nie wita. Ale to mój blog dlatego to ja witam Ciebie. Otwieram drzwi przed Tobą - kimkolwiek jesteś i jakkolwiek długą drogę przebyłeś - bardzo szeroko. 

Witaj w moim świecie.
Witaj.
2 komentarze:

  1. Witaj:) Bardzo przyjemnie tu u Ciebie:) Widać, że Twój sutasz jest bardzo precyzyjnie wykonany. Ja od jakiegoś czasu tworzę (wielkie słowo) w tej technice. Od wczoraj mam bloga. Zapraszam do rzucenia okiem:) pozdrawiam i obiecuję, że będę zaglądać:)
    miszmaszsutasz.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj:) Bardzo przyjemnie tu u Ciebie:) Widać, że Twój sutasz jest bardzo precyzyjnie wykonany. Ja od jakiegoś czasu tworzę (wielkie słowo) w tej technice. Od wczoraj mam bloga. Zapraszam do rzucenia okiem:) pozdrawiam i obiecuję, że będę zaglądać:)
    miszmaszsutasz.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń