piątek, 21 grudnia 2012

Medusa w komplecie

Ostatnio pisałam o pewnym bardzo miłym Panu, który wielce romantycznie zamówił dla swej Pani kolczyki i bransoletkę. A tu, pojawił się kolejny "romantyczny mąż", który zamówił dla swej Pani zestaw Medusa.  I tak do kolczyków, które zrobiłam dawno temu dla swojej mamusi <3 powstał wisiorek. Po raz pierwszy wykonałam zapięcie/ krawatkę wisiorka metodą bead-beading.

Mam takie śliczne malachitowe kaboszony - a tym samym mam ochotę na zielone Medusy. No w zasadzie od zielonych powinnam zacząć :).
 


Mam nadzieję, że spodobają się nowej właścicielce. Czekam z niecierpliwością na jej opinię.

3 komentarze:

 1. Piękne prace tworzysz; mam wrażenie, że inspirujesz się twórczością Małgosi Sowy - pillow design, bo Twoje sutaszki przypominają mi właśnie jej stylistykę. Gratuluję pomysłowości:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prace Pillow są piękne, ale raczej nie one mnie inspirują :) Inspiracji akurat do tego kompletu szukałabym prędzej u Dori Csengeri. A ostatnie moje prace nie posiadają żadnej inspiracji - ostatnio tworzyłam raczej bez wcześniejszego planu czy rysunku - siadałam ze sznurkami w danej kolorystyce i jak się odwinęły tak zostały :)

   Usuń
  2. Też tak mam - jeszcze nigdy nie zrobiłam żadnego planu, czy rysunku - siadam, oplatam i coś tam wychodzi :)Dori jest niesamowita, oczopląsu dostaję od jej cudownych projektów

   Usuń